![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 10684102
*
nr 1068 4102
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Björn Krestesen (f. 1951), 1988, 8/150, motivet: 70x48
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:48:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 13:53:38
1
300 kr
14/11 12:46:44
2
200 kr
14/11 12:46:44
1
250 kr (Budbetjänt)
14/11 12:46:55
2
350 kr
14/11 15:30:05
1
Vinnande bud
14/11 15:32:22
2
450 kr
14/11 15:32:22
1
500 kr (Budbetjänt)
14/11 15:33:42
2
600 kr
14/11 15:33:42
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn krestesen färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09
*
Björn Krestesen
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Läs om budbetjänten
nr 1068 4102
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Björn Krestesen (f. 1951), 1988, 8/150, motivet: 70x48
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 13:53:38 | 1 | 300 kr |
14/11 12:46:44 | 2 | 200 kr |
14/11 12:46:44 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
14/11 12:46:55 | 2 | 350 kr |
14/11 15:30:05 | 1 | Vinnande bud |
14/11 15:32:22 | 2 | 450 kr |
14/11 15:32:22 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
14/11 15:33:42 | 2 | 600 kr |
14/11 15:33:42 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn krestesen färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09